poniedziałek, 30 lipca 2018

Deska do krojenia z ruchomą krawędzią-współpraca.

Kilka dni temu otrzymałam możliwość przetestowania deski do krojenia z ruchomą krawędzią. Przyznam się szczerze, że nigdy nie spotkałam się z taką deską. Deska to deska, tak mi się przynajmniej wydawało do tej pory, a tu proszę jakie miłe zaskoczenie. Otóż Pani Klaudia, która do mnie napisała wraz ze swoim mężem są twórcami nowoczesnej deski do krojenia, która została zgłoszona jako wynalazek w Polskim Urzędzie Patentowym. Więcej możecie przeczytać na ich stronie tutaj. Zachęcam, bo warto :)


Deska bardzo szybko dotarła do mnie. Zacznę od tego, że była dokładnie i starannie zapakowana, a jest to ważne, bo szkoda, żeby uległa uszkodzeniu. Dodam, że bardzo lubię takie przesyłki. Jestem nią zachwycona. Deska jest solidna i wykonana z dużą dbałością. Ma praktyczny stojak, na którym można ją postawić w dowolnym miejscu w swojej kuchni, stojak jest bardzo stabilny, więc deska się nie przewróci. Już przetestowałam.


 Dołączona jest do niej dokładna instrukcja z której możemy się dowiedzieć jakie zastosowania ma deska i jak jej używać. Wszystko jest wyjaśnione krok  po kroku.


Muszę koniecznie jeszcze o tym napisać. Dołączona jeszcze była śliczna kartka z ciepłymi słowami od Pani Klaudii i jej męża. Bardzo dziękuję. Zrobiło mi się bardzo miło za taki gest, bo do tej pory dostawałam wydrukowane podziękowania za współpracę. Karteczkę sobie zachowam i jeszcze raz dziękuję.Ta deska ma aż 4 zastosowania, ale o tym będą już pisać w kolejnych wpisach, gdy będę ją testować. Jeśli jesteście ciekawi jak sprawdzi się ona w mojej kuchni do zaglądajcie na bloga.


Muszę napisać jeszcze o średnicy deski, jest ona bardzo duża, bo cała deska ma aż 35 cm, a jej środek 29 cm, więc doskonale sprawdzi się przy krojeniu większych produktów. Duży plus za to :)


Bardzo dziękuję Pani Klaudii i jej mężowi za zaufanie i możliwość współpracy. Jak na razie deską jestem zachwycona i z przyjemnością będę ją testowała. Moje opinie na ten temat będą rzetelne i uczciwe.

A Was zachęcam do zaglądnięcia na stronę: www.fortboard.eu , może spodoba Wam się ta deska. Zapraszam.
8 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widze taką deskę. Ciekawa jestem Twoich pomysłów, na jej zastosowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu ja też pierwszy raz spotkałam się z taką deską. Można robić na niej wszystko, kroić owoce, ciasto, warzywa, mięso, ryby czy nawet może służyć za tacę :)

   Usuń
 2. Widziałam już tę deskę. Fajna jest, ma dużo zastosowań :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z taką deską spotkałam się po raz pierwszy i już mi się podoba :)

   Usuń
 3. Ciekawy produkt. Czekam w takim razie na kolejne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo polecam deskę i zapraszam do zaglądania na bloga :)

   Usuń