Współpraca


Bardzo chętnie podejmę współpracę:

-testowanie produktów spożywczych
-testowanie sprzętu kuchennego
-testowanie gadżetów kuchennych
-recenzje książek kulinarnych
-i inne

Moje opinie będą rzetelne i zostaną umieszczone na moim blogu.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kontakt:
izabela352871@gmail.com


Współpracuję z:

 Z Panią Klaudią i Panem Mirosławem twórcami deski z ruchomą krawędzią. Otrzymałam od nich właśnie tę wspaniałą deskę do testowania. Serdecznie zapraszam.



Współpracuję z:

Z firmą  GALERIA CUDA ŚWIATA , od której otrzymałam śliczne talerzyki, które mi służą do zdjęć na blogu. Serdecznie zapraszam Was na zakupy do tej Galerii może znajdziecie coś dla siebie.



Z firmą Saal-Digital , dzięki której miałam możliwość stworzyć własną książkę kulinarną. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona i Wam szczerze polecam tą firmę.


Z firmą JAMAR , producentem  przetworów owocowych, warzyw w puszkach, warzyw w słoikach, ketchupów, sosów, soków i wielu innych produktów. Produkty są bardzo wysokiej jakości i bardzo je polecam.

 

Z firmą HELIO , producentem bakalii, polew i mas do ciast. Wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości i bardzo je polecam.


Z firmą MŁYNOMAG , która zajmuje się produkcją mąki. Ta mąka spełniła moje oczekiwania i bardzo ją polecam.




Z firmą RAFEX, która zajmuje się sprzedażą internetową, ma w swojej ofercie mnóstwo ziół, przypraw i wiele innych produktów. Produkty, które otrzymałam są wysokiej jakości, aromatyczne i bardzo wydajne. Polecam.

 .

Z firmą ECOBLIK , która zajmuje się sprzedażą produktów ekologicznych, ma swojej ofercie pyszne herbaty, kasze, zioła i przyprawy. Zapraszam na zakupy do ECOBLIK .



Z firmą SKWORCU , która zajmuje się sprzedażą internetową, w ich sklepie można znaleźć bogatą ofertę ziół, przypraw i wiele innych produktów. Zapraszam na zakupy do SKWORCU .






Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza